Prva liga RS: Borac pregazio Sutjesku

502

Fudbaleri Borca su savladali Sutjesku sa 3:1 u posljednjoj utakmici 10. kola Prve lige Republike Srpske i tako se učvrstili na prvoj poziciji.

Banjalučane je u vođstvo doveo bivši igrač tima iz Foče Nikola Mojović u 39. minutu, tako da se na odmor otišlo s minimalnom prednošću.

U nastavku susreta dvije asistencije Aleksandra Radulovića, u 58. i 71. minutu iskoristio je kapiten Saša Kajkut i riješio pitanje pobjednika.

Gosti su u 74. minutu uspjeli da zatresu mrežu, pogodio je Miloš Sekulović, a domaći su tražili prekršaj nad Vladanom Danilovićem, ali sudija Siniša Lazić to nije uvažio već je isključio trenera Banjalučana Darka Vojvodića zbog oštrih protesta, a mladom štoperu Borca je pokazao žuti karton.