Partizan opet bez pobjede

409

Fudbaleri Partizana opet su razočarali navijače koji su u Humskoj uz zvižduke počeli da traže ostavku uprave. “Crno-bijeli” su igrali 1:1 sa Napretkom, što im je drugi uzastopni, a četvrti remi u posljednjih pet mečeva Superlige.

Partizan je poveo na vrijeme golom Nemanje Nikolića u 12. minutu, kontrolisao u potpunosti igru u prvih sat vremena, da bi ih u 62. minutu Aleksa Vukanović sjajnim golom petom kaznio za promašaje.

Nakon primljenog gola Partizan je izvršio veliki pritisak na gol Napretka, ali sa igračem manje zbog isključenja Armina Đerleka “crno-bijeli” nisu stvorili nijednu stopostotnu šansu pa se može reći da je Napredak zasluženo odnio bod iz Humske.

Partizan je remizirao peti put u prvenstvu, već treći put kod kuće nakon tek drugog primljenog gola u Humskoj. Tako će “parni valjak” i poslije 13. kola ostati iza Radničkog, dok će lider Crvena zvezda imati šansu da poveća razliku na 11 bodova.