Ujedinjena Srpska: U Banjaluci predstavljena lista koja blista

1417

Vrijeme za nove ljude. Vrijeme je za tim mladih, i ujednostručnih ljudi, sposobnih da preuzmu odgovornost. Vrijeme je za nove ljude koji će Republiku Srpsku povesti ka napretku. Čulo se ovo na centralnoj tribini Ujedinjene Srpske za Banjaluku, održanoj u Sportskoj dvorani “Obilićevo”.

– Mi želimo Republiku Srpsku u kojoj svakoj mladi čovjek, ima priliku za stalno zaposlenje. Želimo takvu Republiku Srpsku, koja će biti dobar ambijent za svaku mladu osobu da u njoj zasnuje porodicu – rekla je kandidat ove stranke za NS RS Valentina Kecman.


– Stariji političari kažu da se ne nadamo previše. Ali mi to baš želimo. Ja hoću da se nadam, ja želim da tu nadu i vi imate. Da svakim danom, svakom godinom, zajedno idemo dalje i zajedno razvijamo naš grad, naše mjesto, naše selo, našu Republiku Sprsku – kazala je kandidat Ujedinjene Srpske za NS RS Natalija Trivić.

Nosilac lista u izbornoj jedinici tri, Milan D. Petković rekao je da je došlo vrijeme za iskrenost u politici.

– Zašto ne bi bio iskren? Zar nije bilo dosta u politici lupeža, lopova, kriminalaca, neznalica koji su se krili, koji su nas lagali, koji su nas varali? Došlo je vrijeme da pred vas izađu ljudi obraza čista. I da vam se obrati iskreno. Dosta je bilo laži i prevara – poručio je Petković.

Predsjednik stranke Nenad Stevandić, na kraju skupa u Banjaluci pozvao je sve one koji još uvijek ne znaju kome dati svoj glas, da izaberu tim ljudi sa liste koja blista, sa liste Ujedinjene Srpske.

– Ovo je lista koja blista, lista Ujedinjene Srpske. Ovo su ljudi koji nisu ništa pokvarili, blistavih karijera, čistog obraza. Ovi ljudi iza mene u svakoj izbornoj jedinici! Mi danas u Banjaluci, prvi pokazujemo, da je u politici došla smjena generacija, te da je na scenu došao povratak morala i časti – poručio je Stevandić.

Lista koja blista je tim, koji ima viziju šta i kako nakon izbora, poručeno je sa centralne tribine Ujednjiene Srpske održane u sportskoj dvorani Obilićevo u Banjaluci.

Besplatnu aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

NEMA KOMENTARA