Remi Fulama uz gol Mitrovića

519

Igrači Fulama koje sa klupe vodi Slaviša Jokanovića, nisu uspijeli da ostvare drugi trijumf u nizu u Premijer ligi. Imali su vođstvo od dva gola protiv Brajtona, ali su se na kraju morali zadovoljiti bodom.

Nakon prva tri boda ove sezone upisanih protiv Barnlija (4:2), igrači Fulama bili su na pragu nove pobjede, prve u gostima, ali su je ispustili na kraju. U 62. minuti su poveli sa 2:0, golom Aleksandra Mitrovića, kome je ovo bio četvrti pogodak u sezoni. Prethodno je Šurle dva minuta prije poluvremena doveo goste u vođstvo.

Samo pet minuta poslije drugog primljenog gola, Brajton smanjuje preko Mareja, da bi pet minuta prije kraja regularnih 90 Marej još jednom zatresao mrežu Fulama, ovaj put iz penala, koji je skrivio srpski reprezentativac.

U ostalim utakmicama Liverpul je pobijedio Lester sa 2:1. Čelzi je pobijedio Bornmut sa 2:0 i tako i dalje ostao 100 procentan, baš kao i Liverpul. Sautempton je bio bolji u gostima od Kristal Palasa sa 2:0, dok je Volvs takođe slavio na gostovanju protiv Vest Hema sa 1:0. Jedinu utakmice bez pobjednika su odigrali Everton i Hadersfild 1:1.