Nastavljaju se kiksevi Liverpulovih golmana (VIDEO)

472

Fudbaleri Liverpula pobijedili su na otvaranju četvrtog kola Premijer lige Lester u gostima sa 2:1. Strijelci su bili Mane i Firmino, dok je za “lisice” pogodio Gezal poslije velikog kiksa golmana gostiju Alisona.

Skupo plaćeno pojačanje Liverpula, golman Alison Beker, maestralno je reagovao u finišu utakmice sa Brajtonom prije sedam dana na “Enfildu” i sačuvao tri boda svom timu, nakon čega je danas na otvaranju 4. kola Premijer lige napravio glupost koju domaćin potom nije uspio da iskoristi i potpuno se vrati u meč.

Bez šuta u okvir gola Kaspera Šmajhela, Liverpul je u drugom poluvremenu bio osuđen na odbranu svoje mreže, koju je u 63. minutu zatresao novajlija iz Monaka, Rašid Gezal, nakon što je Alison naivno pokušao da dribla u svom šesnaestercu i ispao smiješan.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Ne treba ni napominjati da su navijačima “Redsa” i dalje veoma svježa sjećanja na kikseve, sada već svog bivšeg golmana, Karijusa iz finala Lige šampiona.