Zvezda razbila Suduvu i zakazala obračun sa Spartakom! (VIDEO)

412

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas u Marijanpolu ekipu Suduve rezultatom 2:0 i ukupnim skorom od 5:0 se plasirali u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezda je došla da trijumfuje i u tome je, na kraju i uspjela. Ekipa Vladana Milojevića dobro je počela meč, pošto je rano povela. Već u osmom minutu Ben je povukao loptu na lijevu stranu i sa dvadesetak metara postigao pogodak za vođstvo crveno-bijelih od 1:0.

To je značilo da se, već tada, lakše diše, pa je Zvezda mogla rasterećenije u nastavak meča. Pokušavali su nekoliko puta i sa distance, prije svih Nemanja Radonjić, ali su i gosti bili opasni u nekoliko navrata. Odličan pokušaj imao je u 32. minutu Robertas Bezevičijus, ali lopta je prošla pored desne stative Borjanovog gola.

Šest minuta kasnije, Nenad Krstičić je uspio da ukrade loptu na sredini terena i stvori kontru za Zvezdu. Radonjić je protrčavao sa lijeve strane, dobio upotrebljivu loptu i mirnom egzekucijom duplirao prednost šampiona Srbije.