Zvezdina pobjeda i korak do titule (VIDEO)

400

Fudbalerima Crvene zvezde nedostaje još jedna pobjeda da i zvanično osvoje novi trofej šampiona države.

Večeras su na stadionu “Rajko Mitić” savladali Čukarički i znatno se približili cilju, 3:0 (0:0).

Prvo poluvrijeme je bilo za zaborav za oba tima. Već na startu drugog je Vladan Milojević napravio prvu izmjenu, umjesto Srnića uveo mladog Adžića. Ispostavilo se da je to bio pravi potez.

Luka je u 61. minutu sjajno prošao pored dvojice igrača, uposlio Bena, a ovaj preciznim udarcem matirao Belića. Svega osam minuta kasnije je Đurić dobio drugi žuti karton i ostavio saigrače na cjedilu.

A, onda dvije majstorije Radonjića i Adžića. Prvo je Nemanja u 77. minutu sjajno “promiješao” odbranu protivnika i zatresao mrežu. Već u 84. minutu novi pogodak. Slobodan udarac za Zvezdu, loptu uzima Adžić, prebacuje “živi zid” i “ovjerava” trijumf svog tima.

U samoj završnici je Milan Rodić dobio drugi žuti karton, tako da su obe ekipe sa desetoricom završile meč.