Finale Prve lige RS: Bratunac izjednačio protiv Borca

1111

Košarkaši Bratunca izjednačili su rezultat u finalnoj seriji plej-ofa Prve lige RS na 1-1, pošto su pred svojim navijačima porazili Borac sa 71:66.

Banjalučani su dobili prvu bitku u “Boriku”, Bratunčani su večeras uzvratili pred svojim navijačima i nema sumnje da nas u nastavku završne bitke za titulu i plasman u Premijer ligu BiH očekuje još uzbuđenja pod obručima.

Prvi dio igre protekao je u izjednačenoj igri, da bi u nastavku domaći “dodali gas”. Minimalan “minus” (37:38) pretvorili su u “plus” te poslali jasnu poruku da se neće tek tako predati.

Pobjednike su predvodili Miroslav Milidrag i Zoran Kupusović sa po 15 poena. Miroslav Kovač je dodao 14, a Nebojša Erkić 11 koševa. Na drugoj strani, Peđa Lončar je ubacio 23, Nebojša Nikolić 15, a Srđan Lončar 13 pogodaka.

Treći meč igra se za vikend u Banjaluci. Šampion će biti ekipa koja prva stigne do tri pobjede.