Viktorijini anđeli i bez šminke izgledaju sexy! (FOTO)

804

Savršeno isklesana tijela, lažni ten, “spontano” razbarušena kosa, blještavilo, krila, glamurozno donje rublje…


Prirodno nije ono što vam prvo padne na pamet pri pomisli na Viktorijine anđele. Iako se biraju po zaista visokim standardima i moraju biti prirodne ljepotice, rijetko ih kad viđamo u “no make-up” izdanju, iako su prekrasne i bez trunke šminke.

Srećom, tu je Instagram, gdje dugonoge ljepotice često objavljuju svoje prirodne fotke, a u nastavku pogledajte kako neke od najpoznatijih “anđela” izgledaju kad se probude.

Adriana Lima

?Tired?

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Alessandra Ambrosio

?? #foreveronvacation #Greece ? by @patibarros

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Behati Prinsloo

First real hair cut in maybe 3 years? thanks @cervandohair ??

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

Candice Swanepoel

????

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

Lily Aldridge

Girls Night @predsnhl ?

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

Elsa Hosk

✨☀️?

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

Jasmine Tookes

Josephine Skriver

kissed by the sun ☀️

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

Lais Ribeiro

Martha Hunt

Onto da next one

A post shared by Martha Hunt (@marthahunt) on

Romee Strijd

Hey hey Saturday, enjoy your weekend! What's your favorite day of the week & why? ?

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Sara Sampaio

Summer living ❤️

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Stella Maxwell

?

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

Taylor Hill

☀️??

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Besplatnu aplikaciju portala SrpskaCafe preuzmite ovdje.

NEMA KOMENTARA