Partizan preko Rtnja do drugog kola Kupa

514

Fudbaleri Partizana plasirali su se u drugo kolo Kupa Srbije, pošto su sa 3:0 savladali Rtanj iz Boljevaca.

Izabranici Miroslava Đukića na gostovanju su došli do rutinskog trijumfa, a golove su postizali Tavamba (35), Jevtović (69) i Ožegović (86).

Domaći igrači dobro su se držali prvih 25 minuta, međutim onda su fizički popustili što su “crno-beli” iskoristili i poveli sa 1:0.

Miletić je centrirao, a Tavamba glavom savladao odličnog Miloševića.

Do poluvremena nije bilo golova, pa se na pauzu otišlo sa minimalnim rezultatom.

U nastavku meča, Partizan je potpuno kontrolisao igru i zasluženo došao do trijumfa. Golove su postizali Jevtović iz penala i Ožegović poslije dobre akcije.

U isto vrijeme meč su odigrali Bežanija i Napredak (0:1), dok se od 18.00 sastaju Crvena zvezda-Dinamo Vranje i Sloboda i Borac.