Kiksevi “vječitih” u prvenstvu Srbije (VIDEO)

511
Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su na gostovanju u Kruševcu od ekipe Napretka, u meču 12. kola Superlige Srbije – 1:0.

Trijumf Kruševljanima, koje odnedavno sa klupe predvodi nekadasanji Zvezdin trener Milorad Kosanović, donio je fenomenalnim golom bivši igrač Partizana Mitrović u 90+6. minutu.

Vojvodina – Mladost 2:0

Zvezdi se osvetio “rotacioni sistem” trenera Vladana Milojevića jer u timu nije bilo Gelora Kange, a Ričmond Boaći i Nenad Krstičić zaigrali su tek u nastavku.

Kruševljani su tako prekinuli sjajan niz Zvezde koja je izgubila prve bodove od početka sezone u Super ligi, ne računajući utakmicu protiv Partizana.

Partizan nije uspio iskoristiti kiks Crvene zvezde

Fudbaleri Partizana i Čukaričkog remizirali su bez golova u Humskoj, u derbiju 12. kola Superlige Srbije.

Screen Shot 2017-10-01 at 22.38.20

Crno-bijeli su tako propustili da iskoriste neočekivan poraz Crvene zvezde u Kruševcu, pa su smanjili zaostatak za najvećim rivalom za samo jedan bod, te su sada na minus četiri.

Očigledno demoralisani porazom od kijevskog Dinama pre nekoliko dana u Ligi Evrope, nakon vođstva od 2:0 na poluvremenu, igrači srpskog šampiona su odigrali očajan meč u domaćem prvenstvu.

Tim Miroslava Đukića je imao samo jednu konkretnu gol šansu, tri minuta prije kraja Sejduba Suma je šutirao direktno u golmana Čukaričkog Aleksandra Kirovskog.

S druge strane, gosti su bili vrlo blizu gola u prvom poluvremenu, nekoliko sjajnih šansi propustio je Ognjen Mudrinski, koji je pogodio i prečku.

Ovaj igrač je obilježio i završnicu susreta jer je zbog povrede skočnog zgloba morao da napusti teren desetak minuta prije kraja. Mudrinski se povrijedio nakon starta Evertona Luiza i morao je napustiti teren.