Rukometaši Slavije nezaustavljivi! Korak bliže cilju

765

Rukometaši Slavije nastavili su sa sjajnom serijom, te su danas savladali ekipu Kotor Varoši rezultatom 37:29, te tako zadržali čelnu poziciju na tabeli.

Od samog starta Sokolovi su dali do znanja gostima da nemaju šta da traže. Prednost je već nakon pet minuta dosegla plus pet, a na odmor se otišlo rezultatom 19:14.

Drugo poluvrijeme bilo je samo formalnost. Izabranici Borisa Tešanovića igrali su onoliko koliko im je potrebno da drže odgovarajuću prednost, a konačan rezultat bio je plus osam za domaćina (37:29).

Ovom pobjedom Slavija je nastavila svoj niz, koji sada iznosi devet uzastopnih pobjeda, te se učvrstila na prvoj poziciji. Sokolovi su korak bliže cilju koji se zove Premijer liga BiH.

Ostali rezultati:
Kozara MP – Bijeljina 42:18 , Leotar – Mladost 30:25, Drina – Lokomotiva (18.04.)