Liverpul slavio protiv Kristal Palasa

582

Nogometaši Liverpoola su u goleadi na Selhurts Parku u Londonu deklasirali Crystal Palace s 4:2.

Liverpool je s četiri gola u Londonu večeras stigao Manchester City na vrhu najefikasnijih engleskih timova. Redsi su ove sezone zabili 24 gola u 10 mečeva i nalaze se trenutno na diobi prvog mjesta sa Cityjem i Arsenalom, koji također imaju po 23 boda. Can je u 16. minuti pogodio za 1:0, a samo dvije minute kasnije McArthur koristi grešku Lovrena i pogađa za 1:1. U 21. minuti, Lovren se iskupio i pogodio za vodstvo gostiju. McArthur novim golom u 33. minuti vraća stvari na početak U završnici fantastičnog poluvremena Matip donosi prednost gostima od 3:2, a u nastavku samo jedan gol. Firmino je u 71. minuti postigao pogodak za konačnih 4:2.