KUP BiH: Remi u Orašju

524

Fudbaleri Orašja i Travnika remizirali su u prvoj utakmici osmine finala Kupa BiH (1:1) koja je danas odigrana na stadionu „Gol“ u Orašju. Domaći tim poveo je na samom isteku prvog poluvremena, da bi gosti do izjednačenja došli u posljednjem 90. minutu. Odluka o putniku među osam najboljih u ovom najmasovnijem takmičenju pašće naredne srijede, 26. oktobra kada će na stadionu „Pirota“ u Travniku biti odigran revnaš duel.

Sutra je na rasporedu još šest prvih mečeva osmine finala Kupa BiH. Od 15 časova igraju: Mladost Doboj Kakanj – Slavija, Rudar Kakanj – Radnik, Sarajevo – Kozara, Sloboda – Široki Brijeg. Od 16 časova sastaju se: Zrinjski – Velež i od 19 časova: Željezničar – Goražde. Bosna Sema – Radnički igraju dan kasnije (četvrtak) sa početkom od 15 časova.

Revanš utakmice predviđene su za 26. oktobar.