KUP RS: Radnik ide dalje

593

Fudbaleri Radnika plasirali su se u osminu finala Kupa Republike Srpske. Tim iz Bijeljine, koji brani pobjednički trofej u najmasovnijem takmičenju, „protutnjao“ je kroz Gacko deklasiravši domaću Mladost sa 3:0.

Sve je bilo riješeno za četiri minuta kada su postignuta dva pogotoka. Prvo je Beširević u 30. minutu matirao golmana Guzinu, a tri minuta kasnije Obradović je povećao na 2:0. Tačku na „i“ stavio je Šeberčić, i to, u 51. minutu ovog susreta kojeg je na stadionu u Gacku pratilo nešto više od 50 gledalaca.

Sutra se igraju preostale utakmice šesnaestine finala Kupa Srpske u kojima se sastaju: Mladost (DS) – Borac (BL), Željezničar (BL) – Krupa, Jedinstvo Žeravica – Rudar Prijedor, Borac (KD) – Proleter, Slaven – Tekstilac, Borac (Š) – Kozara, Ljubić – Sloboda (NG), Ozren – Sloboda (MG), Sutjeska – Drina (Z), Mladost (VO) – Drina HE, Mladost (R) – Slavija, Velež – Zvijezda 09, Bratstvo – Leotar, Lokanja – Glasinac 2011, Sloga (GC) – Vlasenica.

Svi mečevi se igraju sa početkom od 16.30 časova.