PREMIJER LIGA BiH: Obradović pogodio remi u 90!

566

Fudbaler Krupe i Radnika odigrali su neriješeno, 2:2 u utakmici trećeg kola Premijer lige BiH. Do drugog minuta sudijske nadoknade vremena domaći su vodili sa 2:1, a onda je nepažnju odbrane Krupljana kaznio Marko Obradović za konačnih 2:2.

Već u prvom napadu Krupa je mogla postići pogodak. Milanović je sa lijeve strane izveo korner, Mirković je slabo zahvatio loptu koja na kraju završila u naručju golmana gostiju.

Domaći su ipak poveli u 14. minutu. Milanović je sa lijeve strane odigrao povratnu loptu za Čomora čiji je udarac za trenutak zaustavio golman Lučić kojem je lopta ispala iz ruku, a taj poklon iskoristio je Koljić za 1:0. Sedam minuta kasnije uzvratili su gosti iz Bijeljine. Kapiten Ostojić je sa desne strane uputio idealan centaršut, ali je Pezo slabo šutirao te je na taj način propuštena prilika za izjednačenje.

U 39. minutu nova prijetnja Radnika. Zeljković je snažno raspalio po lopti koju nije uspio da ukroti golman Ilić, potom je Mijić bez potrebe srušio Srećkovića pa je sudija Grbić pokazao na penal. Siguran egzekutor sa 11 metara bio je Kojić za 1:1.

Novu prednost izabranici trenera Slobodana Starčevića stekli su u 62. minutu. Zeljković je u kaznenom prostoru srušio Milanovića, arbitar Grbić je dosudio penal I dodjelio je crveni karton igraču Radnika, a Koljić je pogodio za 2:1.

I onda kada su svi na stadionu u Krupi na Vrbasu očekivali kraj uslijedio je već opisani detalj iz kojeg su Bijeljinci došli do slađe polovine plijena.