FUDBAL SRBIJA: Silna Zvezda

1080

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su večeras Radnički sa 3:0 u utakmici petog kola šampionata Srbije. Beograđani su na stadionu „Čair“ u Nišu vrlo brzo  stekli prednost od dva gola. Najprije je Hugo Vieira savladao golmana Nišlija, a tri minuta kasnije bilo je 2:0 je povisio Aleksandar Katai. Kada je minut prije odlaska na odmor crveni karton u redovima Radničkog dobio Radoš Bulatović bilo je potpuno jasno da domaći u ovom okršaju nemaju šta da traže i samo je bilo pitanje koliko će na kraju razlike biti za goste.

I već u devetom minutu nastavka utakmice ponovo se u strijelece upisao Katai koji na početku sezone igra u sjajnoj formi. Ispostaviće se na kraju da će to biti i posljednji pogodak koji je viđen u ovom prvenstvenom okršaju.

Poslije ovog trijumfa Crvena zvezda je zadržala prvo mjesto na tabeli sa 13 osvojenih bodova.