FUDBAL RS: „Rudarima“ cijeli plijen

533

Fudbaleri Slavije poraženi su u Vojkovićima od Rudar Prijedora, 2:1 u posljednjoj utakmici 2. kola šampionata Republike Srpske. Popularni „sokolovi“ poveli su već u 9. minutu kada je Miloš Đurđević sjajno uposlio Anela Salkovića koji pogađa za 1:0. Ne dugo zatim uslijedio je poravnanje rezultata. Bojan Burazor je uputio udarac ka golu domaćih ona je zakačila Aleksandra Pušaru, promjenila smjer i završila u mreži za 1:1.

Odluka o pobjedniku pala je devet minuta prije kraja susreta kada je Draško Lolić sa desne strane pogodio mrežu rivala za prvu pobjedu „rudara“ u novoj prvoligaškoj sezoni.

Poslije dva odigrana prvenstvena kola na tabeli vodi Sutjeska iz Foče sa šest bodova na drugom je Borac, treći je Tekstilac i četvrta Drina iz Zvornika i svi imaju po četiri boda i tako dalje.