FK PARTIZAN: Pao i Čukarički

499

Drugu uzastopnu pobjedu zabilježili su fudbaleri Partizana u šampionatu Srbije. Golom Valerija Božinova na svom stadionu su savladali Čukarički, a prije toga su slavili u Ivanjici protiv Javora sa 2:0.

Do tri nova boda popularni „parni valjak“ stigao je u prvom poluvremenu. Igrao se 26. minut kada je korner izveo Nemanja Mihajlović, a loptu je iza leđa golmana Petrića sproveo Bugarin Valerij Božinov. Do odlaska na odmor „crno-beli“ su preko Nikole Đurđića postigli još jedan pogodak koji je poništen zbog navodnog ofsajda.

I u nastavku je Partizan dominirao i bio bolji tim od neugodnog Čukaričkog. Najbolju priliku za povećanje prednosti domaćin je propustio u 71. minutu. Tada je „rezervista“ Alen Stevanović izašao sam ispred golmana protivnika koji je spriječio siguran pogodak.